Всесвітній бренд Audemars Piguet – єдиний бренд з категорії високого годинникового мистецтва, який дотримується спортивного спрямування в дизайні. Велика частина моделей має великий восьмигранний корпус, гвинти на широкому безелі, масивний браслет або товстий ремінець. У бренда є і класичні колекції, але вони менш популярні і впізнавані.

Відмінність Audemars Piguet від інших брендів – універсальність годинників. Незважаючи на підкреслений спортивний характер, будь-яку модель Audemars Piguet легко уявити з діловим костюмом. Дизайнерам цього годинника вдається гармонійно поєднувати елементи спортивного стилю – сталевий корпус, масивні деталі, восьмикутний безель, інтегрований в корпус браслет – в єдину, несподівану елегантну конструкцію. Годинники Audemars Piguet носять на роботу, на вечірні заходи, під час подорожей, активного відпочинку та спорту.

Audemars Piguet – годинник помітні і впізнавані, але не химерні. У них немає претензійності, ефектності і невиправданою дорожнечі, властивим багатьом іншим брендам вищих категорій. Це практичний, стильний і гідний вибір заможних людей з усталеними, що не консервативними, але і не революційними смаками.

Категорії
799