Годинники Breitling

Швейцарські годинники цінуються по всьому світу і вважаються найточнішими, дорогими, преміальними. Одним з найвідоміших брендів є Breitling. Його історія почалася в кінці позаминулого століття – в далекому 1884 му році. Саме тоді юним годинникарем Леоном Брайтлінг була відкрита перша майстерня, де і відбувалося виготовлення швейцарських годинників Breitling.

Годинники Breitling – офіційний постачальник для повітряних сил

Партнерство такого рівня потрібно заслужити створенням якісної продукції. Що вже там, недостатньо і цього. Крім іншого необхідно світове визнання якості і чимале число нагород. А тому співпраця з Королівськими Повітряними силами Британії – заслужена нагорода за десятиліття старань.

Базою чоловічих годинників Breitling стали досягнення в авіаційній сфері та їх своєчасне впровадження у виробництво.

«Breitling – інструменти для професіоналів» – те саме легендарне гасло, сформоване внаслідок низки відкриттів і проривів. І воно повністю відображає всю суть компанії зсередини: весь каталог годинників Breitling – твори сучасного мистецтва, оснащені за останнім словом техніки. Точні, модні, брутальні для чоловіків і витончені для представниць прекрасної статі.

Компанія на ринку настільки давно, що за минулі роки її продукція встигла підкорити не тільки небо, але і морські глибини. Ця техніка працює безвідмовно практично в будь-яких умовах: на землі, під водою і в повітрі!
Колекція годинників Брайтлінг представлена ​​моделями для льотчиків, автолюбителів, дайверів і навіть для тих, хто підкорює вершини – альпіністів. Люди, що займаються екстремальними видами спорту, потребують якісної техніки та годинників.

Надійність продукту може стати запорукою виживання в таких умовах і бренд Брайтлінг зарекомендував себе як жоден інший! Всі екстремали прагнуть купити годинник Breitling, знаючи, що вони не підведуть їх в будь-яких умовах!
Так, це дорогі аксесуари. Але ті, хто хочуть купити годинник Breitling в Україні знають за що платять!

Брейтлінг – годинники, які надійні в будь-яких умовах

Категорії
399