Всі, хто шукав якісний годинник, чули про таке бренд, як Casio. Ця компанія вже давно завоювала популярність у користувачів всього світу. Вони випускають свої лінійки дуже часто, і кожна нова колекція повністю відрізняється від попередньої. Через зсув акцентів, кожен може підібрати модель, яка буде йому по всіх параметрах підходити. Однією з найпопулярніших колекцій цього бренду є годинник G-Shock. Це масивний годинник, які виглядають, як ідеал сучасних технологій.
Дизайн годинників Casio G-Shock
Всі моделі даної лінійки об’єднує основна характеристика – спортивність. Годинники Джі Шок ідеально підходять любителям спорту і активного відпочинку. Кожен годинник мають унікальний дизайн. Ви зможете підібрати будь-яке забарвлення і принти корпусу.
Всі моделі відрізняються масивністю і більше підійдуть чоловікам. Жінки, які люблять практичність і спорт, також зможуть підібрати підходящу модель для себе.
Характеристики годин Casio G-Shock
Механізми годинників G-Shok відрізняються дуже високою якістю зроблені по складним технологіям, створеним з урахуванням всіх стандартних годинникових механізмів. Корпуси годинників з високоміцних матеріалів захищають внутрішній крихкий годинниковий механізм. Для того, щоб переконатися в міцності годинників компанія проводить справжні краш тести, в ході яких перевіряється ударостійкість і стійкість до звичайних подразників. Всі моделі лінійки G-Shock є водонепроникними. Ремінці можуть бути з нержавіючої сталі або міцних тканин. Всі ці характеристики ще раз доводять, що такий годинник більше підходять під екстремальні види спорту. Годинники заряджаються за допомогою сонячних батарей, акумуляторів або батарейок.
Функції годинника G-Shock
Крім стандартних функцій хронометра, таких, як час і дата (календар), годинник даної колекції можуть запропонувати такі доповнення:

підсвічування;
будильник;
секундомір;
таймер;
Нотатки;
Датчики (тиск, температура);
Компас.

Кількість функцій залежить від обраної моделі. Існують різні варіації наповнення годин представленої лінійки.
Як купити годинник G-Shock (Джі Шок)?
Процедура на замовлення годинників в нашому інтернет магазині дуже проста. Потрібно заповнити стандартну форму і вибрати спосіб оплати. Якщо у вас залишилися якісь питання з приводу певної моделі або процедури замовлення, телефонуйте за одним з номерів на нашому сайті. Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання.

Категорії
349