Хочете, щоб на вас звертали увагу на вулицях і з заздрістю дивилися на ваші руки? Все гранично просто! Купуйте собі одні з годинників Ulysse nardin і будьте завжди в центрі уваги. Ця відома по всьому світу швейцарська компанія випускає свої хронометри вже багато років і з кожним роком вони знаходять все нові способи порадувати нас унікальними моделями. Ви точно знайдете у нас свою пару!
Історія годинника Ulysse nardin
Такі годинники могли створюватися тільки людиною з тонким почуттям стилю і розумінням своєї справи. Саме такою людиною був Уліссом Нардан, який подарував цю марку годин все своє життя. Він продовжив справу свого батька, а після нього борозни правління забрав син. Таким чином, власниками даної марки годинників є ціла династія. Саме тому кожна нова колекція є абсолютно несхожою на інші. Кожен член сім’ї вносить щось своє. Механізми стають краще, а дизайни унікальніші. Само собою, адже сімейний бізнес – це дуже велика відповідальність.
Особливості годинників Ulysse nardin
Годинники даної марки можна назвати звичайним хронометром. Вони є стильним аксесуаром, який завжди підказує вам час. Кожен годинник створюються за спеціальною технологією, секрет якої відомий тільки виробникові. Кожну модель даного годинника можна порівняти з картиною, що створювалася відомим художником. У дизайні все продумано до дрібниць. Навіть стрілки заслуговують на окрему увагу.
Деякі моделі більше підходять під офіційний стиль одягу. Інші ж можна асоціювати з хвилями моря (колекція Marine). Кожна модель індивідуальна і не має аналогів. Дизайн доповнюється ідеальною швейцарською якістю. Хіба можна встояти перед таким поєднанням?
Матеріали годинників
Для ремінців виробник найчастіше використовує каучук. Цей матеріал не тільки міцний, але і стильний. Також використовується сталь вищої якості і скло, захищене від ударів і подряпин. Матеріал же механізмів, як було сказано раніше, засекречений виробником. Однак, ми можемо відзначити одне – годинник прослужать вам дуже довго.
У нашому інтернет магазині ви можете підібрати модель годинника даної марки під будь-який смак. Це буде відмінним подарунком близькій людині на річницю, день народження або новий рік. У нас найдоступніші ціни на годинники високої якості. Замовляйте прямо зараз свою ідеальну пару годинників!

Категорії
399